INDEX
E-mail

!! DŮLEŽITÁ INFORMACE !!
OD 14.10 BUDE  PODPORA PRO CASE SPEKTRA PŘESUNUTA NA SUBDOMÉNU SPEKTRA.DINAMIX.CZ. NA HLAVNÍ STRÁNCE DINAMIX.CZ BUDE NOVĚ ESHOP SE SETELITNÍ TECHNIKOU A SPOTŘEBNÍ ELEKTRONIKOU. NOVÁ CESTA NA PODPORU BUDE NA ZVEŘEJNĚNA NA STRÁNKÁCH ESHOPU.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, TEAM DINAMIX.CZ


HTPC FIC Spektra

Každá moderní domácnost se dnes neobejde bez DVD přehrávače, počítače a popřípadě i harddiskového rekordéru. Co když ale stačí jen jeden přístroj? Barebone systém od firmy FIC splňuje všechny tyto požadavky a přídává spousty dalších funkcí.


HTPC FIC Spektra

Každá moderní domácnost se dnes neobejde bez DVD přehrávače, počítače a popřípadě i harddiskového rekordéru. Co když ale stačí jen jeden přístroj? Barebone systém od firmy FIC splňuje všechny tyto požadavky a přídává spousty dalších funkcí.Obsah balení


Po vybalení na vás vykoukne černá skříň tvaru Hi-Fi komponenty. Ačkoli rozměry jsou o něco větší, tak opravdu tento kousek připomíná například DVD rekordér. Přední panel má leskle černou barvu a působí tak velmi elegantně. Celému přednímu panelu dominuje velký hliníkový otočný ovladač hlasitosti a stříbrně orámovaný šuplík pro DVD-RW mechaniku. V tomto okamžiku by si určitě kde kdo spletl toto zařízení s klasickým DVD přehrávačem. Avšak po vyklopení dvou dvířek vás přístroj vyvede z omylu. Pod nimi se totiž skrývají konektory, které se vyskytují především u počítačů. K tomu slouží bezdrátová klávesnice s trackballem a klasický dálkový ovladač, který si klidně spletete s tím, co máte k videu či DVD přehrávači.

Příslušenství

prislusenstvi
Specifikace skříně

specifikace

Aktuální nabídka na aukro.cz


Nově nabízíme prodej satelitní techniky a příslušenství za velmi výhodné ceny (paraboly, přijímače, modulátory, karty, kabeláž). Aktuální nabídna na aukru.

 

TOPlist


Počet prodaných skříní : 43 (ke dni 30.9.2008)

Aukro.cz

Aktualizováno ( sobota 11. října 2008, 22:07 )
<< Začátek < Předchozí 1 Následující > Konec >>